top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group зміцнює позиції у Сербії! 

 
Vienna Insurance Group* (VIG) – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» та лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи, успішно завершила злиття компаній у Сербії.

Злиття між компанією Wiener Städtische Osiguranje (WSO) (Сербія), що входить до групи VIG, та двома сербськими компаніями AXA, придбаними VIG в минулому році, було завершене у серпні 2017 року. Злиття насамперед спрямоване на покращення присутності VIG у Сербії. Частка ринку VIG знову зросла в першому кварталі 2017 року до 13,2%, перемістивши, таким чином, VIG на третє місце на сербському страховому ринку.
Група VIG оголосила про придбання двох компаній AXA у липні 2016 року, і угода з придбання була закрита вже до початку грудня того ж року. "Ми спромоглися об'єднати дві колишні компанії AXA з нашою компанією, що входить до Групи, протягом усього восьми місяців. Таке швидке об’єднання допомагає нам ефективно використовувати переваги синергії та зміцнювати існуючі портфелі продуктів під одним брендом. Злиття об'єднало розподільну здатність компаній, а використання єдиного загальнонаціонального бренду посилило нашу присутність на ринку", - зазначив Пітер Хофінгер, член Правління VIG, відповідальний за Сербію. 
У 1 півріччі 2017 р. WSO зібрала понад 41 млн. євро страхових премій. Це відповідає двозначному зростанню на +25% у порівнянні з попереднім роком. 
З огляду на позитивні економічні прогнози, Сербія є очевидним зростаючим та інвестиційним ринком для VIG. Група досягла своєї мети -   мати ринкову частку на цьому ринку в середньостроковій перспективі щонайменше у 10%. "Наша поточна частка ринку у трохи більше 13% означає, що ми досягли цієї мети раніше, і тепер можемо зосередитися на подальшому удосконаленні обслуговування клієнтів, наприклад, у сфері асистансу", - підкреслив Пітер Хофінгер.
VIG працює на сербському ринку з 2003 року. Wiener Städtische Osiguranje є однією з провідних страхових компаній країни, як у ризиковому, так і в лайфовому страхуванні. Крім того, перестрахувальна компанія Wiener RE була створена у 2008 році. Кількість жителів Сербії складає близько 7 мільйонів, а середні річні витрати на страхування дорівнюють 100 євро.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/12_VIG_in_Serbia_en.pdf 
____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

bottom of page