top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group об'єднує компанії у Словаччині

 
Vienna Insurance Group* (VIG) – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» та провідний страховик Центральної та Східної Європи, в рамках обраної стратегії активного зростання повідомляє про заплановане об’єднання словацьких компаній Групи: банкостраховика Poisťovňa Slovenskej sporiteľne (PSLSP) та Kooperativa poisťovňa з 1 квітня 2018 року, за умови схвалення місцевими органами влади.       

Розширення бізнесу в галузі банківського страхування є однією з стратегічних цілей VIG в рамках управлінської програми «Порядок денний 2020». «Навесні 2017 року ми створили проектну команду, яка займається пошуками шляхів оптимізації складових страхових продуктів, продажів та доходів. Ми будемо значною мірою зосереджуватися на активізації бізнесу, пов'язаного з ризиковим та медичним страхуванням - тими галузями, де ми все ще бачимо потенціал для зростання. Розрахунки для Словаччини показують, що ми можемо максимізувати переваги для клієнтів, банку та страховика, об'єднавши ресурси та компетенції двох компаній Групи. На додачу до плану з просування ризикового страхування, той факт, що  Kooperativa poisťovňa є ліцензованим комбінованим страховиком, є ще однією причиною злиття двох компаній», - пояснює Елізабет Штадлер, Голова Правління VIG.

VIG заклала основу успішної експансії в регіоні ЦСЄ, заснувавши Kooperativa poisťovňa в колишній Чехословаччині у 1990 році. Група започаткувала компанію з банкострахування у Словаччині у 2003 році у співпраці з партнером - Erste Group. На додачу до Kooperativa poisťovňa та Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, VIG представлена ​​у Словаччині також компанією Komunálna poisťovňa. З часткою ринку, що перевищує 33%, VIG в даний час є лідером словацького ринку  страхування. За перше півріччя 2017 року сукупний збір премій словацьких компаній VIG склав близько 399 мільйонів євро, а загальний прибуток - близько 26 мільйонів євро.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням:

http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/19_Merger_Slovakia_Kooperativa_PSLSP_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

bottom of page