top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» підтримала створення Офісу страхового примирителя

 

Сьогодні ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» заявила про приєднання до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками від 23 січня 2020 року, запропонованого громадською організацією «Інститут громадянських свобод».

В рамках структури Громадської організації «Інститут Громадянських Свобод» з 23 січня працює Офіс страхового примирителя. Ця подія відбулася за ініціативи Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» надано фінансову підтримку ГО «Інститут Громадянських Свобод» на запровадження механізму альтернативного вирішення спорів споживачів на страховому ринку.

Голова ГО «Інститут Громадянських Свобод» Світлана Жукова зазначає, що успішна реалізація проекту відкриє широкі можливості для побудови цивілізованих відносин між споживачами та надавачами послуг.

Споживачі страхових послуг зможуть звернутися до Офісу страхового примирителя за отриманням неупередженої консультації стосовно незадоволених страховими компаніями скарг, а також розв’язати спір зі страховою компанією без звернення до суду – швидко, безоплатно та професійно.

Для страхових компаній добровільна участь у проекті та інформування своїх клієнтів про нові можливості вирішення проблемних питань може стати іміджевим активом, сприяти покращенню їх взаємодії з клієнтами та, як результат, зростанню страхового бізнесу.

Детальніше про проект ви можете дізнатися на сайті: https://ipk.org.ua/

bottom of page