top of page

ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» продовжує працювати безперебійно

 

В ситуації, що склалася на сьогоднішній день, наша Компанія працює безперебійно і продовжує виконувати свої зобов’язання перед Клієнтами та Партнерами у повному обсязі.

 

В зв’язку з переведенням роботи компанії ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» на спеціальний режим – в умовах офіційно застосованих превентивних заходів у Києві та Україні, ми чітко дотримуємося політики безперебійної роботи бізнесу та підтримуємо усі виробничі процеси без винятку, дотримуючись при цьому превентивних заходів.

 

Представники усіх служб та департаментів Компанії залишаються на зв'язку для наших Партнерів та Клієнтів.

 

Ми дотримуємося законодавчо визначених та закріплених у Правилах страхування (https://www.kniazha-life.com.ua/dokumenti) і Договорах страхування термінів процедур випуску страхових полісів, опрацювання заяв щодо страхових випадків, опрацювання вхідних звернень від Клієнтів та проведення виплат тощо.

 

ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» продовжує виконувати свої зобов’язання перед Клієнтами у повному обсязі і розраховує на виконання зобов’язань Клієнтами відповідно до їх договорів страхування.    

 

За ситуації, яка суттєво вплинула на наш звичний спосіб життя, ми хочемо нагадати вам про онлайн-можливості, запропоновані нашою Компанією:

 

  • У «Особистому кабінеті клієнта», який розміщено на нашому сайті, у режимі 24/7 Клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про своєчасну сплату чергових платежів та інші важливі деталі по своїм договорам страхування.

 

  • Оплату чергових страхових платежів Клієнти можуть здійснити в режимі онлайн: через інтернет-еквайринг від Portmone або через Privat 24 (інтернет або мобільний застосунок).

 

  • Менеджери контактного центру ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» залишаються на зв’язку із Клієнтами, як за вказаними на офіційному сайті телефонами, так і через онлайн-чат. Вони готові надати консультаційну підтримку з будь-якого питання.
     

Дякуємо за довіру і співпрацю!
Команда ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page