top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Договори страхування продовжують діяти

Шановні Клієнти,

Ми сподіваємось, що у вас все добре і ви та ваші рідні в безпеці.

Наразі Компанія продовжує працювати попри обставин військового стану в країні. Всі наші працівники працюють віддалено і теж прикладають максимальні зусилля для виконання покладених на них обов’язків.

Хочемо запевнити вас, що договори страхування життя продовжують діяти в повному обсязі без будь-яких змін на умовах, викладених в них .

Регулювання відносин відбувається згідно Правил страхування, на підставі яких такі Договори були укладені.

Компанія надалі несе зобов’язання та в індивідуальному порядку розглядає всі страхові випадки в період військового стану в країні.

Документи за страховими випадками, в тому числі по завершенню дії Договору страхування життя, а також всі заяви на зміну умов ми приймаємо в електронному вигляді. Надіслати повний пакет документів ви можете на електронну пошту Компанії: info@kniazha-life.com.ua  

Ми і надалі приймаємо повторні страхові платежі та зараховуємо їх на ваші Договори.

Нагадуємо, що повторні платежі - це ваш повноцінний фінансовий захист.

Окрім цього, нагадуємо вам про онлайн-можливості, запропоновані нашою Компанією:

1.       У «Особистому кабінеті клієнта», у режимі 24/7 Клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про своєчасну сплату чергових платежів та інші важливі деталі за своїми Договорами страхування.

2.       Оплату чергових страхових платежів Клієнти можуть здійснити в режимі онлайн: через інтернет-еквайринг від Portmone або через Privat 24 (інтернет або мобільний застосунок).

3.       Менеджери контактного центру ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» залишаються на зв’язку із Клієнтами за вказаними на сайті телефонами. Вони готові надати консультаційну підтримку з будь-якого питання.

 

За більш детальною інформацією просимо звертатись на нашу гарячу лінію: 0 800 508 501

Бережіть себе,

Віримо в Україну!

bottom of page