top of page

Клієнтам

Інформація щодо ідентифікації осіб, що мають статус платниками податків США (FATCA)

ПрАТ "СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп"  вдячна за співпрацю та інформує про необхідність ідентифікації осіб, які мають громадянство або статус резидента США.  

З метою виконання вимог положень Угоди між Урядами США та України про поліпшення виконання  податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (Foreign Account Tax Compliance Act – FATCA) Компанія зареєстрована на сайті IRS (Internal Revenues Service – IRS) як фінансовий інститут зі статусом Registered Deemed Compliant FFI that is a Local FFI (Model 1), отримала глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN) – EM4SY0.00026.ME.804.

 

Положення даного Закону передбачають обов'язок ідентифікувати та повідомляти до Служби внутрішніх доходів США інформацію (дані) про рахунки, власниками яких є платники податків США. 

До таких осіб відносяться фізичні особи, фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, що ведуть незалежну професійну діяльність. Податковими резидентами США визнаються особи, якщо мають одну з наступних умов:

  • фізична особа є громадянином США;

  • фізична особа має дозвіл на постійне перебування в США (Green Card);

  • фізична особа відповідає критеріям «довгострокового перебування» (перебування на території США не менше 31 дня протягом поточного календарного року та не менше 183 днів протягом 3 останніх років, включаючи поточний рік і два попередні роки. При цьому, для поточного року враховуються всі дні, проведені клієнтом у США, для попереднього року – 1/3 днів, а для позаминулого року – 1/6 днів).

Відповідно до FATCA, юридичні особи визнаються податковими резидентами США, якщо виконується одна з таких умов:

  • юридична особа зареєстрована/заснована на території США;

  • юридична особа зареєстрована/заснована не на території США і до складу її власників / учасників, яким прямо або опосередковано належить більше 10% частки в юридичній особі, входять фізичні особи, які є податковими резидентами США;

  • інше, відповідно до вимог FATCA.

У випадку наявності статусу податкового резидента США за вищезазначеними критеріями, необхідно заповнити одну з наступних форм:

- для фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців, самозайнятих осіб :

[Form W-9]

- для кінцевих бенефіціарів юридичних осіб 

[Form W-8BEN

- для юридичних осіб 

[Form W-8BEN-E]

 

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на те що у випадку набуття Вами статусу резидента США в процесі обслуговування договору страхування життя, про який не було повідомлено раніше, Вам необхідно заповнити та підписати [Form I-407]  щодо підтвердження статусу податкового резидента США та направити на електронну скриньку info@kniazha-life.com.ua (в темі листа зазначити «FATCA») або на поштову адресу 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 44  або зв'язатись з представником який Вас обслуговував, для координації подальших дій з даного питання.

 

На виконання зазначених умов та з метою визначення (підтвердження) клієнтами Компанії власного статусу податкового резидента США та/або статусу податкового резидента США кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) клієнта - юридичної особи, просимо заповнити та надати до Княжа Лайф відповідні форми щодо підтвердження статусу податкового резидента США, окремо за кожен рік, починаючи з року отримання податкового резиденства США.

 

З метою уникнення можливих непорозумінь, докладна інформація щодо вимог та впливу FATCA  за посиланням.

bottom of page